Garantuojame geriausią kokybę rinkoje

 • Ilgas stogo tarnavimo laikas: čerpinio stogo – mažiausiai 100 metų, bituminių čerpelių – 40–50 metų. Suteikiama iki 30 metų garantija.
 • Stogas slopina triukšmą per lietų ar audrą: tai ypač svarbu, kai palėpėje įrengtos gyvenamosios patalpos.
 • Atsparus oro sąlygoms ir patvarus: mūsų medžiagos atsparios net dideliems temperatūros svyravimams, nekalbant apie stiprų lietų ar storą sniego sluoksnį.
 • Visapusiškai išbandytas: sudėtingomis laboratorijos sąlygomis išbandomas mūsų medžiagų atsparumas stipriam UV spindulių poveikiui, dideliam šalčiui ir staigiems temperatūros svyravimams, vėjo tunelyje išbandomas jų atsparumas stipriai audrai ir gausiai liūčiai.
 • Nekelia rūpesčių: stogo čerpės ir bituminės čerpelės neskilinėja ir nerūdija, jas lengva prižiūrėti.
 • Lengvai ir greitai montuojamas: norint pritvirtinti čerpes ir bitumines čerpeles, nereikia jokių ypatingų gebėjimų ar darbo įrankių.
 • Geriausias rinkoje klientų aptarnavimas: inžinerinį arba statybų srities išsilavinimą turintys konsultantai nemokamai konsultuoja prieš perkant stogą ir jį nusipirkus.
 • Ilga veiklos patirtis rinkoje: Lietuvoje dirbame jau daugiau kaip 20 metų. Taigi galite pasitikėti, kad į mus galėsite kreiptis visą garantijos laikotarpį (ilgiausias yra čerpinių stogų garantijos laikotarpis – 30 metų).

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

 • Ar skardinį arba šiferio stogą galima pakeisti čerpiniu?
Taip. Gana paplitęs mitas ir klaidinga nuomonė, kad čerpės yra sunkios ir netinka renovavimo darbams. Nors betoninės ar keraminės čerpės yra šiek tiek sunkesnės už skardą ar šiferį, daugeliu atvejų papildomas svoris nekelia problemų. Stogo konstrukcijos projektuojamos taip, kad atlaikytų daug didesnes apkrovas, pavyzdžiui, sniego sluoksnį, stiprų vėją ar audrą.  Papildomas čerpių svoris, palyginti su šiomis apkrovomis, yra gana nereikšmingas. Kad neliktų jokių abejonių, rekomenduojame kreiptis į kurį nors iš mūsų partnerių stogdengių, kuris apžiūrės stogo konstrukciją ir pateiks reikiamus skaičiavimus.
 • Kur rasti saugos įrenginių montavimo instrukcijas?

Išsamias montavimo instrukcijas galite atsisiųsti iš čia.
Bendra taisyklė yra tokia: visi saugos įrenginiai (sniego barjerų laikikliai, saugos kabliai, perėjimo tiltelių laikikliai) visada montuojami prie atskirai pritvirtintų papildomų grebėstų. Prie čerpių grebėstų montuojami tik stogo laipteliai.

 • Kokių privalumų, palyginti su keraminėmis, turi betoninės čerpės?

Visų pirma – tai kaina: betoninės čerpės yra pigesnės ir joms suteikiama tokia pati garantija kaip keraminėms. Kitas privalumas yra betoninės plokščios čerpės, kurios, dėl gamybos technologijos, yra lygesnės nei keraminės. Betoninės čerpės neturi jokio vandens įgeriamumo ir kasmet tik tvirtėja, o čerpės su Cisar ir Protegon padengimu pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir lygumu. Betoninės čerpės tinka mažesnio nuolydžio stogams, jomis stogas dengiamas greičiau, nes čerpės formatas yra didesnis.

 • Kas įtraukiama į stogo dangos sprendimą?

Stogą sudaro ne tik stogo danga (čerpės, skarda, bitumo danga, šiferis), bet ir kokybiška plėvelė, stogo kraigo ir atbrailos sandarikliai, specialios detalės (jei dengiamas šlaitinis stogas – kraigo čerpės, kraštinės čerpės, kraigo priekio ir galo čerpės, įvairios čerpės mansardų langams, latakams, angoms ir kt.), tvirtinimo priemonės, vandens nepraleidžiančios kaminų ir ventiliacijos vamzdžių pralaidos, sniego barjerai, perėjimo tilteliai, kopėčios ir kt. Visas stogo medžiagas ir papildomus reikmenis gaminame patys, todėl galime užtikrinti jų suderinamumą ir ilgaamžiškumą. Stogo dangos yra labai kruopštus darbas, todėl, norėdami sužinoti kainą, galite rasti tikslų savo stogo sprendimo turinį.

 • Ant mano senų čerpių apatinės dalies yra vos įskaitomų ženklų. Ar dar galima užsisakyti tokių čerpių?

Paprasčiausia būtų pasiimti čerpę ir atnešti ją į mūsų biurą ar parodyti kuriam nors iš mūsų partnerių statybininkų arba platintojų. Būtų gerai, jei žinotumėte, kada maždaug stogas dengtas, kad galėtume rasti tinkamų pakaitinių čerpių. Galite atsisiųsti mūsų gaminių katalogą iš čia ir pabandyti patys rasti tinkamų čerpių. Reikia turėti omenyje, kad kai kurių čerpių ir jų gamintojų pavadinimai per daugelį metų gali būti pasikeitę.

 • Kaip stogą valyti?

Stogą galima valyti trimis būdais: aukšto slėgio plautuvu, specialiu plovikliu arba šepečiu ar šluota. Svarbiausia tai daryti atsargiai. Jei nešvarumų nėra daug, stogas tik apdulkėjęs ir pasidengęs lapais ar medžių šakelėmis, pirmiausia nuvalykite jį šepečiu. Paskui perplaukite stogą paprasta laistymo žarna. Jei vis dar liko nešvarumų, galite pabandyti plauti aukšto slėgio plautuvu. Čerpinio stogo paprastai valyti nereikia, nes čerpės yra pakankamai atsparios ir samanos jų negadina.

 • Kaip nuo stogo nuvalyti sniegą?

Kad nepažeistumėte stogo paviršiaus, geriausia naudoti šepetį ilgu kotu. Valant sniegą svarbiausia pasirūpinti savo ir kitų žmonių saugumu.