Kuo BMI Monier gali padėti, kai kalbama apie jūsų naujo namo stogą ir kokybiškas čerpes?

Stogas yra daugiau nei tik įvairių medžiagų rinkinys. Tai apibūdina jūsų vertybes, gyvenimo būdą ir skonį. BMI Monier dirbame kartu su jumis, kaip namų savininkais, stengdamiesi suprasti jūsų norus ir poreikius bei rasti geriausią sprendimą jūsų projektui.

Kartais apie stogą kalbame kaip apie dar vieną namo fasadą. Jo vaidmuo labai svarbus. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl čerpiniai stogai žinomi jau tūkstančius metų.

  • MEDŽIAGŲ SUDĖTIS

Mūsų čerpės gaminamos iš medžiagų, kurios tinka Lietuvos klimatui. Ir tai yra nepaprastai svarbu. Nes netinkamai parinktos gamybinės medžiagos gali reikšti, kad čerpės greitai ims luptis ir trupėti. Tad geriau nuo pat pradžių atidžiai atsirinkiti čerpių gamintoją, kuriuo pasitikite.

  • TIKSLUMAS

Mūsų BMI Monier čerpė – tiksli kaip šveicariškas laikrodis. Tai labai svarbu stogdengiui, kuris klos jūsų stogą. Paprasčiausiai tai reiškia, kad čerpės tiksliai derės viena prie kitos, dėl to neatsiras plyšių.

  • PILNAS STOGO RINKINYS

Parengsime Jums pilną stogo dengimo pasiūlymą. Įskaitant ne tik eilines čerpes, bet ir visus reikalingus priedus (kurie taip pat gaminami BMI gamyklose). Sakysite, bet man nereikia tiek įvairių smulkmenų? Jokių problemų, gavę pasiūlymą aptarsime su Jumis konkrečios pasiūlymo prekės poreikį. Ne visi stogai vienodi, kaip ir norai bei galimybės. Bet tai jau mūsų užduotis – išklausyti jus ir paruošti jums tinkantį pasiūlymą.

  • O KAIP KAINA? KIEK KAINAUS JŪSŲ STOGAS?

Taigi, pirmas žingsnis – atsiųskite mums savo namo stogo planą. Idealiu gauti ne tik stogo planas, bet ir fasadų planus. Informuokite, kurią čerpę ir jos spalvą išsirinkote ir per kokį prekybininką pateikti Jums pasiūlymą. Per maždaug 3 darbo dienas paruošime pasiūlymą Jūsų namo stogui.

Jei jums labiau patinka susitikti gyvai, nedvejodami susisiekite su mūsų regiono vadybininkais ir susiderinkite susitikimą. Mūsų biure yra galimybė pamatyti čerpes gyvai.

STOGO SĄMATOS skaičiuoklės LITE versija yra skirta namų savininkams. Jeigu statotės naujus namus arba renovuojate dabartinius, svajonių stogą galite susiplanuoti www.cerpe.lt

  1. pasirinkite panašiausią stogo tipą;
  2. įveskite reikalingą informaciją;
  3. išsirinkite čerpių tipą ir spalvą;
  4. gaukite pasiūlymą iš mūsų partnerių!

Galiausiai atminkite, kad jūsų namas yra bene didžiausia investicija, kurią padarysite savo gyvenime. Jūs turite teisę žinoti, kad namo stogas apsaugos visus jo gyventojus. Pagalvokite apie BMI Monier kaip savo asistentą, kuris jus palaikys nuo pirmos projekto dienos iki pabaigos ir net po to. Mes mielai jums padėsime.