BMI Icopal bituminės čerpelės yra patogi ir ekonomiška stogo danga, leidžianti sutaupyti. Jos yra lengvai ir greitai montuojamos. Bitumine danga kloti stogai yra gražūs, išvaizdūs, taip pat stogams suteikiama apsauga nuo lietaus, drėgmės, temperatūros svyravimų, įvairių nepalankių oro sąlygų ir kenksmingų veiksnių. Tai gražus dizainas ir praktinės pritaikymo galimybės viename. Bitumines čerpes verta rinktis ieškantiems tapaus, patogaus ir praktiško būdo.

Geras pasirinkimas ir plačios pritaikymo galimybės

Pristatome įvairių formų, spalvų ir atspalvių bitumines čerpes patiems įvairiausiems poreikiams. Plačiame prekių asortimente rasite skirtingo tipo bituminių dangų stogams. Kiekviena danga yra išskirtinio dizaino ir pasižymi unikaliomis savybėmis. Bitumines čerpes dar verta rinktis ir dėl jų plačių pritaikymo galimybių. Namai su mūsų tiekiamomis bituminėmis čerpelėmis puikiai derės tiek kaimo, tiek miesto kraštovaizdyje. Pasirinkdami iš plataus produktų asortimento galėsite susikurti kai ką unikalaus ir neįprasto.

Aukštos kokybės bituminės čerpės, geriausi stogo dengimo sprendimai plačiam pasirinkimui! Sužinokite daugiau apie mūsų pasiūlymus ir išsirinkite norimų medžiagų stogo dangoms už gerą kainą.