Nuo ko reikėtų pradėti, jei planuojate keisti ar atnaujinti stogą? Į ką atsižvelgti ir ko tikėtis? Žemiau apžvelgėme svarbiausius momentus, kurie padės planuoti stogo keitimą.

Visiems skubantiems patariame susisiekti su vienu iš mūsų specialistų, kurie pakonsultuos ir suteiks visą reikalingą informaciją. Rekomenduojame prieš tai peržiūrėti mūsų čerpių asortimentą ir išsirinkti kokio stiliaus čerpės Jums labiau patinka – klasikinės ar modernaus dizaino.

Tiems, kurie nori patyrinėti nuodugnesnę informaciją, prieš apsilankydami vienoje iš stogų gamintojo atstovybių ar parduotuvių, kviečiame pažiūrėti trumpą filmuką ir tada skaityti toliau.

  • NUSPRENDĖTE KEISTI STOGĄ

Jūsų namo stogas jau paseno, todėl reikalingas skubus stogo keitimas? Metas išsikviesti į pagalbą specialistus, kurie pasirūpins, kad stogo renovacija būtų atliekama patikimai ir kokybiškai. Stogo dangos keitimas gali pareikalauti nemažai medžiagų ir darbo, o su jomis ir išlaidų, tačiau svarbu nepagailėti pinigų ir pasirūpinti įsigyti kokybiškas medžiagas. Atsakingai suremontuotas stogas tarnaus ilgai, todėl jo nereikės vėl keisti iš naujo. Sužinokite daugiau apie atliekamus stogo dangos keitimo darbus ir atraskite patikimus remontą atliekančius specialistus.

  • NAUDOKITE GERIAUSIAS MEDŽIAGAS

BMI Monier čerpės ir kitos statybinės stogo dalys yra pagamintos iš itin patvarių medžiagų. Naujai klota stogo danga bus ne tik patikima apsauga nuo prastų aplinkos sąlygų, bet ir suteiks namui naują išvaizdą. Siūlome itin praktiškus sprendimus, kurie gali būti pritaikyti įvairių tipų stogams pagal norimą dizainą. Stogo dangos atnaujinimui pateikiamas platus medžiagų asortimentas įvairiems poreikiams.

  • KAINA

Stogo dangos keitimas atliekamas seniems stogams, kurie jau nebeatlieka savo apsauginių funkcijų ar yra praradę gražią išvaizdą. Kruopščiai atlikta stogo renovacija pasitarnaus tiek praktiškai, tiek estetine prasme. Kaina, kurią gali tekti sumokėti už atliekamas medžiagas bei darbus priklauso nuo konkrečios situacijos, reikiamų medžiagų kiekio, įdėto darbo bei kitų aplinkybių. Pristatome geriausius stogo sprendimus Lietuvoje geru kainos ir kokybės santykiu.

  • MEDŽIAGŲ PASIRINKIMAS

Vienas iš būdų įsitikinti, ar Jūsų būsto konstrukcija atlaikys čerpės svorį – įvertinti minėtą stogo konstrukciją. Tačiau reikia pasakyti, kad jei nerimaujama, kad medinė konstrukcija atlaikys čerpių svorį, tai bet kuriuo atveju reikėtų įvertinti. Net jei apsisprendėte metalo ar kitos stogo dangos naudai. Nes didžiausias stogas, kurį turi atlaikyti, yra sniego svoris. O jei palygintume, kiek svorio turi atlaikyti medinės konstrukcijos kartu – stogo dangos medžiaga + sniego masė + vėjo apkrova, tai skirtumas tarp čerpinio stogo ir kitos medžiagos bus tik 5 -12%, o tai yra labai mažas kiekis.