Renkantis kaminą iškyla problemų, norint nuspręsti kaip jį išsirinkti ar kokį. Pasirinkimų yra daug, tačiau dažnai viskas atsiremia ne tik į kainą, bet ir patvarumą, ilgaamžiškumą, kokybę. Schiedel kompanija ne veltui, jau daug metų yra žinoma dėl savo gaminių, kadangi jie pasižymi būtent šiomis savybėmis –  ilgaamžiškumu, kokybe, universalumu.  

Galima montuoti šiuos kaminus su kietojo kuro katilu, dujiniu katilu, taip pat, kartu su židiniu. Schiedel kaminai būna ir su dvigubais išvedimais – kartu su ventiliacija. Visus šiuos kaminus galima apdirbti, vietomis galima uždėti apdailą ar aptinkuoti, uždėti plyteles. Dažniausiai, turint keramikinį kamino įdėklą, jūs gaunate itin didelę apsaugą, kadangi, keramikinis įdėklas yra atsparus suodžių gaisrui. Neturint tokio įdėklo kyla didelė rizika kamino skilimui.

 

Kokybiškas kaminas užtikriną šilumą visuose namuose, nesudaro terpės pelėsiui pradėti kauptis, taupo ne tik energiją, bet ir jūsų išteklius. Todėl, kokybišką ir patvarų kaminą pasirinkti yra itin svarbu.

Schiedel kaminų tipai:

Schiedel pagrinde turi tris kaminų tipus:

–          Keramikinės dūmtraukių sistemos

–          Nerūdijančio plieno dūmtraukių sistemos

–          Dūmtraukių sistemos iš pemzos

 

Visi šie tipai turi savitus, skirtingus modelius, kurie yra pritaikyti skirtingoms paskirtims. Pavyzdžiui – dažniausiai naudojami iš keraminių dūmtraukių sistemos yra modeliai Schiedel „ABSOLUT“ bei „RONDO PLUS“.

 

–          Keraminė dūmtraukio sistema Rondo plus yra trijų sluoksnių modulinė sistema, kuri turi keramikos įdėklą bei itin svarbią izoliacinę medžiagą – mineralinę vatą. Šis kaminas itin dažnai naudojamas dėl savo puikių savybių tokių kaip : pritaikymas įvairiam kurui, atsparumas drėgmei , korozijai, turi ventiliaciją.

 

–          Kalbant apie plieninę sistemą, šie galimi naudoti ne tik gyvenamiesiems namams, tačiau ir pirčiai, pramonės pastatams. Šiuose kaminuose svarbiausia yra kokybiška ventiliacinė sistema, patvarumas ir dūmų išmetimas.

 

–          Dūmtraukių sistemos iš pemzos yra geras pasirinkimas pirtims ar židiniams. Dažniausiai jie komplektuojami kartu todėl, nes ši kamino sistema skirta kūrenti tik su natūralia mediena.

 

Schiedel kaminai – kaip išsirinkti?

Kaminą renkantis svarbu yra tai, kokioje vietoje gyvenate. Jei gyvenate name, kuriame gyvena tik viena šeima, patogiausias ir geriausias variantas būtų rinktis keramikinę dūmtraukio sistemą. Tokie universalūs Schiedel kaminai yra pritaikyti įvairiam kurui, tinka naudoti su kondensaciniais katilais, turi vėdinimo sistemas, apsaugo nuo suodžių užsiliepsnojimo, ir žinoma, tai, kas svarbiausia – turi gerą trauką bei greitai įšylą.  

Jei visgi gyvenate ne vieni, pavyzdžiui, kotedže, patogiausia būtų rinktis plieninį kaminą, vien dėl to, jog sutaupytumėte vietos. Tokius kaminus dažnai stato kai nebėra išeities pastatyti iš vidaus, todėl statoma yra iš lauko pusės.

Norint jaukumo, modernumo, patariama pasirinkti dūmtraukių sistemą iš pemzos. Būtent ši modulinė kaminų sistema skirta kūrenimui su natūralia mediena, todėl yra puikiai suderinama su židiniais. Gražus apdirbimas paslėptų visą kamino pradinę išvaizdą.

 

Schiedel kaminų privalumai

Viskas visuomet priklauso nuo pagrindo, kuris turi būti stiprus, apskaičiuotas atitinkamam svoriui. Visų šių kaminų montavimas yra itin lengvas ir greitas. Kiekvienas kaminas pasižymi skirtingomis savo ypatybėmis,  tačiau kone visi – pasižymi savo kokybe, ilgaamžiškumu, stipria apsauga. Dauguma šių kaminų pritaikyti katilams su įvairiu kuru kūrenti, žinoma, išskyrus kaminus, kurie pagaminti iš pemzos, nes šie pritaikyti tik natūraliai medienai ir jos dalims.

Žinoma, montuojant bet kurį kitą kaminą, visuomet yra rekomenduojama atsižvelgti į visus gamintojo saugos nurodymus, jog kaminas būtų įrengtas tinkamai ir paruoštas saugiam naudojimui

Bet kuris tvarkingas namas nusipelno ne tik tvarkingo stogo, bet ir gero, kokybiško bei ilgaamžio kamino. Tai Schiedel kaminai, kuriuos galite įsigyti atskirai arba kartu su BMI Monier stogeliu.

Daugiau nei 70 metų „Schiedel“ patirties ir pažangių kompanijos technologijų dėka savo klientams galime pasiūlyti inovatyvius, kokybiškus sprendimus. Šie sprendimai tiks tiek privatiems, tiek pramoniniams pastatams.

Schiedel yra saugumo ir ilgaamžiškumo sinonimas, kurie yra svarbiausios tikrai gero kamino savybės. Kaip ir BMI Monier, Schiedel kaminai suteiks jums ramybę ir pasitikėjimą, kad produktas, kurį įsigijote už sunkiai uždirbtus produktus, jums tarnaus puikiai ir be rūpesčių.

Įmonė Monier, Schiedel savo klientams dūmtraukius siūlo nuo 2014 metų, o Lietuvoss rinkoje veikia nuo 2007 metų. Atkreipiame dėmesį, kad Schiedel kaminai yra įgiję reikiamą sertifikatą – eksploatacinių savybių deklaracijas, CE ženklus. Visa dokumentacija gali būti pristatyta ir Jums – mūsų klientams.

Daugiau apie „Schiedel“ įmonę ir gaminius skaitykite adresu schiedel.com/lt/. Arba susisiekite su vienu iš mūsų specialistų.