Stoginė su sandėliuku yra puiki išeitis užpildyti didelį kiemo plotą, bei įsirengti vietą, kur galite sėkmingai ir talpiai laikyti daiktus, juos paslėpus su įrengtu sandėliuku stoginės gale. Stoginė yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, jį galima pritaikyti ir prie namo dizaino bei pačios aplinkos. Dažniausiai stoginės yra atviros, neturi sienų, išskyrus vieną galinę, kurioje ir būna sandėliukas. Ši stoginė su sandėliuku yra puiki tuo, jog apsaugo automobilį ar automobilius nuo sniego, lietaus, krušos. Turint sandėliuką patogu viską laikyti vienoje vietoje, pavyzdžiui, daiktus ar priemones susijusias su automobilio priežiūra, tad bet kam nutikus – visus įrankius ir medžiagas turėsite po ranka, šalia automobilio. Stoginės gali būti įvairių tipų, tačiau kone pačios populiariausios ir dažniausiai sutinkamos yra vieno šlaito konstrukcijos. Tame tarpe, pasitaiko ir įdomesnių konstrukcijų, su įvairiais stogeliais, jos automatiškai yra aukštesnės, sudėtingesnis variantas.

Stoginės su sandėliuku specifikacijos

Stoginės ir sandėliuko specifikacijos priklauso nuo to, kokio dydžio stoginės norite ir kiek automobilių ketinate laikyti. Jei vis dėl to gyvenate su šeima, name, dažniausiai šeimoje būna bent du automobiliai. Dviejų šlaitų stoginė su sandėliuku yra idealus ir talpus variantas. Šios stoginės kartu su sandėliuku ilgis būtų maždaug apie 8 m, plotis – 6 m. Tam, jog būtų patogu erdviai laikyti automobilius. Sandėliukas nėra priestatas ar garažas, todėl jo nereikia itin didelio, jog neužgožtų viso vaizdo, todėl einamiausias plotis būtų 1,5 m o ilgis – 6 m . Sandėliuko sienos storis taip pat yra svarbus aspektas, geriausia, jog siena būtų apie – 100 mm + 40 mm apdailai, todėl iš viso turime 140 mm iš viso. Išoriniai matmenys 600 cm x 800 cm, o vidiniai matmenys 572 cm x 772 cm. Didžiausias stoginės aukštis, turint dvišlaitę konstrukciją – 3,2 m ( o jeigu norėtumėte vieno šlaito, galimas aukštis 2,8 m )

Medžiagos naudojamos stoginėms su sandėliuku

Tam, jog stoginė ir sandėliukas būtų pilnai išbaigti žinoma reikia medžiagų. Ši konstrukcija susidaro pagrinde iš karkaso, stogo bei kolonų. Dažniausiai statomos pastogės yra iš medžio, todėl natūralu, jog kolonoms bei karkasui taip pat, rinksimės medieną. Konstrukcija turi būti itin tvirta, jog atlaikytų sniegą ir kitus oro pokyčius. Tam, jog stoginė atrodytų dailiai, būtina nepamiršti sandėliukui apdailos, taip pat reikia išsirinkti stogo dangą. Jei stogas vieno šlaito, patartina būtų rinktis prilydomą dangą, jei dviejų šlaitų – čerpės. Čerpės, iš tiesų, natūraliai yra sunkios, tam ir reikalinga stipri, kokybiškai padaryta konstrukcija. Kaip ir minėta anksčiau, geriausia stoginės įvaizdį derinti prie namo stiliaus, jog labai neišsiskirtų, o kadangi medį galima lengvai dažyti, bus nesunku pritaikyti panašias spalvas ar priderinti vienodą stogo dangą ir taip  suderinti visą stilių su namu ir stogine.

Stoginės su sandėliuku įrengimas

Nors pats stoginės montavimas ir įrengimas yra nesunkus procesas, kuomet kalba eina apie sandėliuką kartu su stogine, teks gerai pagalvoti ir padaryti tokį brėžinį, jog viskas tilptų. Turint sandėliuką, visas ilgis bendrai tampa didesnis, todėl ir užima daugiau žemės ploto. Svarbu pasiskaičiuoti tinkamus išmatavimus, jog tilptų ne tik automobilis, bet ir sandėliuko vidus būtų pakankamai talpus norimiems daiktams ar įrankiams susidėti. Taip pat, kuo didesnis norimas plotas ir automobilių talpumas – tuo daugiau jums reikės atraminių kolonų, kurios išlaikytų visą svorį.

Eiti į parduotuvę